„Umarłych wieczność dotąd trwa, dokąd pamięcią im się płaci”
Wisława Szymborska

 Możemy sprawić, aby owa wieczność trwała.

Jeśli potrzebują Państwo pomocy w jednorazowej, doraźnej lub stałej profesjonalnej opiece nad grobem, gdyż mieszkają Państwo zbyt daleko, nie mają czasu na odwiedzenie cmentarza, nie są Państwo osobami w sile wieku, lub też z innych powodów – polecamy szeroki wachlarz naszych usług.

Oferujemy kompleksową opiekę nad grobami ziemnymi i kamiennymi nagrobkami wraz z ich otoczeniem. Dzięki współpracy z nami, groby Państwa bliskich będą czyste, zadbane i przyozdobione adekwatnie do pory roku, ważnych wydarzeń czy świąt.

Zapewniamy wszystkie niezbędne materiały i ozdoby, używamy tylko sprawdzonych, bezpiecznych i skutecznych środków. Ściśle współpracujemy z pracownią florystyczną oraz wytwórnią zniczy i świec, dzięki czemu potrafimy udekorować nagrobki według upodobań nawet najbardziej wymagających Klientów.

Wieloletnie doświadczenie pozwoliło nam osiągnąć najwyższą jakość świadczonych przez nas usług. Powierzone zadania wykonujemy sumiennie, terminowo i zgodnie z podjętymi ustaleniami, w pełnym poszanowaniu miejsc wiecznego spoczynku. Działamy na terenie całej Małopolski (ze szczególnym uwzględnieniem Krakowa i jego okolic) na wszystkich cmentarzach, bez względu na ich charakter wyznaniowy. Prace – w możliwym do zrealizowania zakresie – wykonujemy o każdej porze roku.

Jesteśmy otwarci na stałą współpracę, jak i jednorazowe zlecenia. W obydwu przypadkach możecie Państwo liczyć na nasz profesjonalizm i fachowe doradztwo.

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług.